CFR2WSJR-73-10R
MFR.Part #
CFR2WSJR-73-10R
JLCPCB Part #
C1758293
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 2W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS