RV0603FR-0745K3L
MFR.Part #
RV0603FR-0745K3L
JLCPCB Part #
C4042757
Description
-55℃~+155℃ 100mW 45.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS