CFR1WSJT-52-5K1
MFR.Part #
CFR1WSJT-52-5K1
JLCPCB Part #
C3468732
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 5.1kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS