MFR1WSFRF52-1K65
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-1K65
JLCPCB Part #
C1755537
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS