RSF-50JR-52-330K
MFR.Part #
RSF-50JR-52-330K
JLCPCB Part #
C1752497
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 500mW Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS