AT1206DRE0782KL
MFR.Part #
AT1206DRE0782KL
JLCPCB Part #
C2133449
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 82kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS