AT1206DRE07787KL
MFR.Part #
AT1206DRE07787KL
JLCPCB Part #
C2133443
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 787kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS