AA1206JR-0720KL
MFR.Part #
AA1206JR-0720KL
JLCPCB Part #
C2116132
Description
-55℃~+155℃ 200V 20kΩ 250mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS