AT1206DRE074K53L
MFR.Part #
AT1206DRE074K53L
JLCPCB Part #
C2135771
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.53kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS