AA1206FR-071K58L
MFR.Part #
AA1206FR-071K58L
JLCPCB Part #
C4132892
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS