AA2010JK-0736KL
MFR.Part #
AA2010JK-0736KL
JLCPCB Part #
C3938001
Description
-55℃~+155℃ 36kΩ 750mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS