AT1206DRE0749R9L
MFR.Part #
AT1206DRE0749R9L
JLCPCB Part #
C4282845
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS