MFR100FTF73-11R5
MFR.Part #
MFR100FTF73-11R5
JLCPCB Part #
C1384371
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS