AF0201JR-0762KL
MFR.Part #
AF0201JR-0762KL
JLCPCB Part #
C5581289
Description
-55℃~+155℃ 50mW 62kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS