AT1206DRE0746K4L
MFR.Part #
AT1206DRE0746K4L
JLCPCB Part #
C2134141
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 46.4kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS