AC2512FK-073K65L
MFR.Part #
AC2512FK-073K65L
JLCPCB Part #
C2134766
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS