AA0805FR-071M8L
MFR.Part #
AA0805FR-071M8L
JLCPCB Part #
C2099958
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 125mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS