RM12F2432CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM12F2432CT
JLCPCB Part #
C4180335
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS