FMP-50FR-52-150R
MFR.Part #
FMP-50FR-52-150R
JLCPCB Part #
C3502567
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS