AT1206DRE07280KL
MFR.Part #
AT1206DRE07280KL
JLCPCB Part #
C4051000
Description
-55℃~+155℃ 250mW 280kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS