AT1206DRE07226KL
MFR.Part #
AT1206DRE07226KL
JLCPCB Part #
C2132675
Description
-55℃~+155℃ 200V 226kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS