HHV-50FT-52-118K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
HHV-50FT-52-118K
JLCPCB Part #
C1390340
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS