RT1206BRB0710K5L
MFR.Part #
RT1206BRB0710K5L
JLCPCB Part #
C6208056
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS