AT1206DRE07174KL
MFR.Part #
AT1206DRE07174KL
JLCPCB Part #
C4063714
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS