MFR50SDBE52-27K4
MFR.Part #
MFR50SDBE52-27K4
JLCPCB Part #
C3369486
Description
-55℃~+155℃ 27.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS