RC1210FR-07365RL
MFR.Part #
RC1210FR-07365RL
JLCPCB Part #
C874949
Description
-55℃~+155℃ 365Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS