AT1206DRE0715K4L
MFR.Part #
AT1206DRE0715K4L
JLCPCB Part #
C2132936
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS