AT1206DRD0715K4L
MFR.Part #
AT1206DRD0715K4L
JLCPCB Part #
C858159
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS