RT1210WRB072K21L
MFR.Part #
RT1210WRB072K21L
JLCPCB Part #
C4263058
Description
-55℃~+125℃ 2.21kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS