KNP400JT-73-27R
MFR.Part #
KNP400JT-73-27R
JLCPCB Part #
C1394639
Description
-40℃~+200℃ 27Ω 4W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS