AT1206DRD076K04L
MFR.Part #
AT1206DRD076K04L
JLCPCB Part #
C858490
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.04kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS