MFP25SCBD52-61K9
MFR.Part #
MFP25SCBD52-61K9
JLCPCB Part #
C1397673
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.9kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS