AT1206DRD0743K2L
MFR.Part #
AT1206DRD0743K2L
JLCPCB Part #
C858391
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS