AT0805DRD0756K2L
MFR.Part #
AT0805DRD0756K2L
JLCPCB Part #
C4067893
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS