AT1206DRD07357RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT1206DRD07357RL
JLCPCB Part #
C858346
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 357Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS