RC1218DK-073K83L
MFR.Part #
RC1218DK-073K83L
JLCPCB Part #
C1705236
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.83kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS