RT0805BRA0720KL
MFR.Part #
RT0805BRA0720KL
JLCPCB Part #
C5738733
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS