AT1206DRD0734R8L
MFR.Part #
AT1206DRD0734R8L
JLCPCB Part #
C858343
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34.8Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS