AT1206DRD0722R6L
MFR.Part #
AT1206DRD0722R6L
JLCPCB Part #
C858254
Description
-55℃~+155℃ 22.6Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS