AT1206DRE071K47L
MFR.Part #
AT1206DRE071K47L
JLCPCB Part #
C2132958
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS