MFR100FTF73-34R8
MFR.Part #
MFR100FTF73-34R8
JLCPCB Part #
C1384946
Description
-55℃~+155℃ 1W 34.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS