AT1206DRD0713KL
MFR.Part #
AT1206DRD0713KL
JLCPCB Part #
C858137
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS