AHA80AFB-1K78
MFR.Part #
AHA80AFB-1K78
JLCPCB Part #
C1574761
Description
1.78kΩ 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS