KNP200JB-73-3R9
MFR.Part #
KNP200JB-73-3R9
JLCPCB Part #
C1390817
Description
-40℃~+200℃ 2W 3.9Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS