HHV-50FB-52-3M92
MFR.Part #
HHV-50FB-52-3M92
JLCPCB Part #
C1390179
Description
-55℃~+155℃ 3.92MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS