AT1206CRD0775KL
MFR.Part #
AT1206CRD0775KL
JLCPCB Part #
C858026
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS