MFR100FRF52-95R3
MFR.Part #
MFR100FRF52-95R3
JLCPCB Part #
C3384597
Description
-55℃~+155℃ 1W 95.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS