AT1206CRD07665KL
MFR.Part #
AT1206CRD07665KL
JLCPCB Part #
C857997
Description
-55℃~+155℃ 250mW 665kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS