RT1206BRB076R8L
MFR.Part #
RT1206BRB076R8L
JLCPCB Part #
C5879735
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS