AT1206CRD0756RL
MFR.Part #
AT1206CRD0756RL
JLCPCB Part #
C4068851
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS